Monika

Pedagog

Doświadczony pedagog, z 27-letnim stażem zawodowym, głową pełną pomysłów, kochająca dzieci, ludzi i zwierzęta.

Czytaj więcej  

Małgosia

Pedagog

Doświadczony pedagog, pracująca w oparciu o programy autorskie. Nauka jęz. angielskiego, sensoplastyka, robotyka - nauka programowania, kodowanie.

Ewa

Psycholog, konsultant pozytywnej psychoterapii, coach, trener

Warsztaty psychologiczne dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli, konsultacje psychologiczne, terapia. Psychologiem jestem z pasji i zamiłowania. Wybrałam ten zawód będąc jeszcze w szkole średniej. Pracuję w nurcie psychologii pozytywnej, która koncentruje się na zdolnościach i umiejętnościach, dzięki którym ludzie potrafią sprostać wyzwaniom, uzyskiwać wysoką jakość życia, rozwijać własny potencjał i lepiej radzić sobie z trudnościami życiowymi. Tworzę programy rozwojowe Everyone can Shine© i Mocni, bo w zgodzie ze sobą©, których celem jest wzmacnianie dobrostanu psychicznego oraz siły i odporności psychicznej, a także budowanie przyjaznych dla zdrowia psychicznego i rozwoju potencjału jednostek środowisk społecznych. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi i organizacjami.

Renia

Pedagog

Doświadczony pedagog, ciepła, kompetentna, cierpliwa, kochająca pracę z małymi i dużymi. Sensomatematyka, diagnoza gotowości szkolnej, memonutki

Beata

Pedagog

Przemiła, cierpliwa i profesjonalna specjalistka, kochająca swoją pracę. Gimnastyka korekcyjna

Leszek

Pedagog

Pasjonat, kochający wyzwania i cierpliwie dążący do ich realizacji. Zajęcia szachowe.